Osobni-bankroty.cz - oddlužení Exekuce-exekutor.cz - Seznam exekutorů v ČR

Nevíš kolik máš dluhů? -> Zjistit ZDARMA <-

Petice - stop soukromým exekutorům

My občané České republiky, důrazně žádáme, aby vláda, Poslanecká sněmovna a Senát okamžitě podnikli veškeré kroky vedoucí k zastavení činnosti soukromých exekutorů.


Dále žádáme adekvátní posílení již stávajících státních soudních vykonavatelů tak, aby oprávněné pohledávky byly účinně vymáhány dle rozhodnutí soudů spravedlivým a civilizovaným způsobem.


Jsme znepokojeni nežádoucími následky zákona o soukromých exekutorech. Každodenně sledujeme, jak soukromí exekutoři finančně ničí slušné rodiny. Běžně dochází k případům, kdy je pro stokorunové pohledávky zastaven majetek v hodnotě až několik tisíckrát vyšší (!), přičemž neexistuje účinná obrana.

Pro člověka s průměrnými příjmy jsou extrémně vysoké poplatky a náklady soukromých exekutorů likvidační. Následné existenční problémy působí další exekuce a jeho rodina končí v doživotní dluhové pasti. Soukromí exekutoři zneužívají téměř neomezenou pravomoc. Často dochází i k porušování domovní svobody třetích osob a rozkradení majetku nedlužníků. Zkušenosti z posledních let a jasné důkazy z jiných evropských zemí jasně ukazují, že je nutné bezodkladně zrušit institut soukromého exekutora.

Připojuji svůj podpis pod text petice
AnonymizovatPoznámky k formuláři

Internetová petice sice není peticí ve smyslu zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním, avšak je jí po praktické stránce zcela rovnocenná. Jméno a adresa jsou povinné, ostatní údaje zadávat nemusíte. Čím víc údajů o sobě vyplníte, tím důvěryhodnější váš podpis pod peticí bude.

Adresáti petice obdrží všechny zadané údaje, ale v seznamu signatářů budou uvedeny jen ty, které zvolíte. Jméno a příjmení se zobrazují vždy, u ostatních informací můžete sami určit, zda mají být zveřejněny. Zaškrtnete-li políčko napravo od zadávacího pole, příslušný údaj zůstane v seznamu skryt.

Pole Poznámka je určeno pro vaše vlastní vyjádření, sdělení autorům nebo pro komentáře k petici.

Odesláním elektronického formuláře vyslovujete souhlas se zpracováním zadaných osobní údajů, včetně citlivých, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějąích předpisů, pro účely a v rozsahu této petiční akce.

Poskytnutím e-mailu souhlasíte, že Vám můžou být zaslány informace o problematice dluhů, exekucí, či doporučující stanovisko k volbám a demontracím proti exekutorům. (kdo se nejvíce zasadí za práva dlužníků a poškozených).


Statistické údaje

Petici podepsalo celkem 2982 občanů

Seznam všech signatářů

Počet návštěvníků této stránky: 59670

All rights reserved,Centrální registr dlužníků za správnost údajů neručí.